Megalig
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Megalig

Megalig,Online Futbolun Rakipsiz Tek Adresi

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
H@R@MZ@D€ En Yakın Zamanda Aranızda Olucam... Benim Yokluğumda X_laxer ve Kral'Midas Sizlerle İlgilenicek

Similar topics

"Taraftara çok ihtiyacımız var"

YazarMesaj
    Piranha
    MEGALİG ADMİN
     MEGALİG ADMİN
    Piranha

rep gücü : 5800

"Taraftara çok ihtiyacımız var" Empty
    MesajKonu: "Taraftara çok ihtiyacımız var"   "Taraftara çok ihtiyacımız var" Icon_minitimePerş. Tem. 08, 2010 4:42 am

"Taraftara çok ihtiyacımız var" Gokhan-fenerli-oluyor_22018

Fenerbahçenin forvet oyuncusu oyuncu Gökhan Ünal, son hafta kaçan şampiyonluktan yeni transferlere kadar birçok konuda görüşlerini belirtti.

Fenerbahçenin futbolcusu Gökhan Ünal, yeni sezonda bambaşka bir Fenerbahçe olacağını söyledi.

Gökhan Ünal, FB TV'ye yaptığı açıklamada, Aykut Kocaman ile yeni bir dönem başladığını belirterek, "Aykut Kocaman futbolcunun dilinden anlayan bir hoca. Her şey güzel gidiyor, herkes mutlu ve istekli. İnşallah bu lige de yansıyacak. Bence Aykut Hoca'nın takıma katkısı çok fazla olacak. Çünkü bire bir konuşabiliyorsunuz ve güler yüzlü. Bu nedenle artı bir katkısı olacağına inanıyorum. Lig başladıktan sonra bunu herkes görecek" dedi.

Sakatlığının tamamen geçtiğini ifade eden golcü futbolcu, "Sakatlığım biraz yüklendiğim zaman nüksetmişti. Ama önemli bir şey değil, ufak bir sorundu. Doktor kontrol amaçlı 1-2 gün dinlendirdi. Şu an hiçbir sorunum yok. Her şey yolunda. İnşallah sezonu sakatlık, kaza bela olmadan tamamlarım" ifadelerini kullandı.

Bu sezon forma savaşının yoğun bir rekabet içinde geçeceğini ve bunun sonucunda kazananın Fenerbahçe olacağını belirten sarı lacivertli futbolcu yeni transferleri de değerlendirerek, "Stoch zaten Chelsea'de oynamış biri. Chelsea'den Twente'ye gitmiş. Twente'de de oynadı. Dünya Kupasında da oynadı. Bence takıma katkıları çok fazla olacaktır. Caner geçen sene Galatasaray'da oynuyordu. Bu sene de bize çok katkı sağlayacağına inanıyorum. İlhan'ı zaten ben Gençlerbirliğin'den tanıyorum. Gelen 3 futbolcuda çok yararlı olacak diye düşünüyorum" şeklinde konuştu.

Taraftarlarımıza da seslenen Gökhan Ünal, "Taraftarı geçen sene son maçta üzdük. Aslında üzmek istemiyorduk. Hepimiz çok inanmıştık. Ama olmadı. Onlara gerçekten çok ihtiyacımız var. Bu sene bambaşka bir Fenerbahçe olacak. Bambaşka bir takım olacak sahada. Onların desteğiyle birlikte inanıyoruz ki; 18. şampiyonluğumuzu kazanacağız" dedi.
    http://Onur.Fb.58@hotmail.com

"Taraftara çok ihtiyacımız var"
    1 sayfadaki 1 sayfası
     Similar topics
    -
    » "Taraftara sözümü tuttum.."