Megalig
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Megalig

Megalig,Online Futbolun Rakipsiz Tek Adresi

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
H@R@MZ@D€ En Yakın Zamanda Aranızda Olucam... Benim Yokluğumda X_laxer ve Kral'Midas Sizlerle İlgilenicek

Similar topics

"Taraftara sözümü tuttum.."

YazarMesaj
    Pisiko
    MEGALİG ÜYE
    MEGALİG ÜYE
    Pisiko

rep gücü : 1113216980

Kişi sayfası
    aktiflik:
    "Taraftara sözümü tuttum.." Imgleft10/10"Taraftara sözümü tuttum.." Emptybarbleue  (10/10)
    Seviye:
    "Taraftara sözümü tuttum.." Imgleft10/10"Taraftara sözümü tuttum.." Emptybarbleue  (10/10)
    Deneyim:
    "Taraftara sözümü tuttum.." Empty
    MesajKonu: "Taraftara sözümü tuttum.."   "Taraftara sözümü tuttum.." Icon_minitimeÇarş. Tem. 07, 2010 11:26 pm

Gaziantepspor Başkanı İbrahim Kızıl, Arjantinli golcü Ismael Sosa'nın transferini doğrulayarak, 5 yıllığına anlaştıklarını söyledi..

[imghttp://www.ajansspor.com/resim/ibrahimkizil.jpg][/img]

İbrahim Kızıl, Argentinos Juniors takımında forma giyen 23 yaşındaki genç golcü ile 5 yıllığını anlaşma sağladığını ifade etti.

Arjantin'de tekniği ve attığı gollerle en fazla adından söz ettiren oyuncu olan Sosa'nın transferinde mutlu sona ulaştıklarını anlatan Kızıl, ''Arjantin futbolunun son yıllarda yetiştirdiği önemli bir futbolcuya Gaziantepspor forması giydireceğim için çok mutluyum. Bu transferi bitirmek için yoğun çaba gösterdik. Önemli bir transfer olduğu için zaman aldı. Sosa da bizi tercih etti. Taraftara söz vermiştim, bunu yerine getirdiğim için mutluyum. Gaziantepspor seyircisi onu izlerken büyük keyif alacak'' diye konuştu.

Kızıl, Ismael Sosa'nın golcü özelliklerinin dışında her iki kanatta da rahatlıkla oynayan, ülkenin yeni yıldızı oluğunu dikkati çekti.

Sosa'nın başka taliplilerinin de olduğuna dikkati çeken Kızıl, '' Ama o bizi tercih etti. Zor bir transferdi ama mutlu sona biz ulaştık'' dedi.

İbrahim Kızıl, futbolcunun yarın akşam İstanbul'da olacağını ve 5 yıllık anlaşma imzalayacaklarını kaydetti.

-23 YAŞINDAKİ GENÇ GOLCÜ-
    23 yaşındaki genç golcü, geçen sezon oynadığı 33 maçta 12 gol kaydetti.
    Futbola İndependiente Kulübü'nde başlayan İsmael Sosa geçen sezon Argentinos Juniors takımına geldi ve ilk oynadığı 6 maçta 3 gol atınca bir anda gözleri üzerine çevirdi. 1.80 metre boyundaki San Martin doğumlu Sosa 2007 yılında Arjantin'in 20 yaş altı milli takımında Güney Amerika Gençler Şampiyonası'nda Paraguay'a karşı forma giymişti.

"Taraftara sözümü tuttum.."
    1 sayfadaki 1 sayfası
     Similar topics
    -
    » "Taraftara çok ihtiyacımız var"