Megalig
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Megalig

Megalig,Online Futbolun Rakipsiz Tek Adresi

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
H@R@MZ@D€ En Yakın Zamanda Aranızda Olucam... Benim Yokluğumda X_laxer ve Kral'Midas Sizlerle İlgilenicek

ADMİN LÜTFEN BAKARMISIN!!!!!!!

3 posters
YazarMesaj
adslkota

adslkota

rep gücü : 5117

ADMİN LÜTFEN BAKARMISIN!!!!!!! Empty
MesajKonu: ADMİN LÜTFEN BAKARMISIN!!!!!!!   ADMİN LÜTFEN BAKARMISIN!!!!!!! Icon_minitimeSalı Haz. 15, 2010 2:12 pm

merhaba admın bey ben adslktoa sureklı onlıne olan bırıyım vede eskılerdenım belkı tanıyosunuzdur adslkota yada darkxes olarak bılemıyorum melankolich arakadas bana onerdı mega 1.ligde manu takımı bosmus ızın verırsenız manu yu alabılırım maclarıda eksıksız yapıcagımdan suphenız olmasın zaten ben ıtanıyanlar bılır macları aksatmam sorun cıkarmam cevabınızı beklıyorum konuyu yanlıs bı yere actım galıba acmamam gerekıyordu ama kusru abakmayın
yasım 17 cocuk zannetmeyin
Melankolich
MEGALİG ÜYE
MEGALİG ÜYE
Melankolich

rep gücü : 328587

MesajKonu: Geri: ADMİN LÜTFEN BAKARMISIN!!!!!!!   ADMİN LÜTFEN BAKARMISIN!!!!!!! Icon_minitimeSalı Haz. 15, 2010 2:55 pm

Gerçekten adslkota yı çok iyi tanıyorum....Maçlarını aksatmaz,sürekli online olan bir arkadaşımızdır..Bende haramzade admin ile konuştum bana manU boş demişti.Eğer dolmadıysa adslkota yı öneririm
hasanb3x

hasanb3x

rep gücü : 5149

MesajKonu: Geri: ADMİN LÜTFEN BAKARMISIN!!!!!!!   ADMİN LÜTFEN BAKARMISIN!!!!!!! Icon_minitimeÇarş. Tem. 14, 2010 11:53 pm

adslkota = bordo Very Happy hatırlıonmu adsl senle bne 1. 2. lik için yarışıoduk...

ben benfica sen bordo. ben 1. dim (fifa 2009)

ADMİN LÜTFEN BAKARMISIN!!!!!!!
1 sayfadaki 1 sayfası