Megalig
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Megalig

Megalig,Online Futbolun Rakipsiz Tek Adresi

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
H@R@MZ@D€ En Yakın Zamanda Aranızda Olucam... Benim Yokluğumda X_laxer ve Kral'Midas Sizlerle İlgilenicek

Similar topics

5.Hafta Maç Sonuçları

4 posters
YazarMesaj
H@R@MZ@D€
MEGALİG ADMİN
 MEGALİG ADMİN
H@R@MZ@D€

rep gücü : 1114984088

Kişi sayfası
aktiflik:
5.Hafta Maç Sonuçları Imgleft10/105.Hafta Maç Sonuçları Emptybarbleue  (10/10)
Seviye:
Deneyim:
5.Hafta Maç Sonuçları Empty
MesajKonu: 5.Hafta Maç Sonuçları   5.Hafta Maç Sonuçları Icon_minitimePaz Mayıs 30, 2010 1:43 am

Maç Sonuçlarını SS almak Şarttır..

Windows 7 kullanıcıları için Fraps programını önerriz...
http://mega-lig.yetkinforum.com
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: 5.Hafta Maç Sonuçları   5.Hafta Maç Sonuçları Icon_minitimePaz Mayıs 30, 2010 9:26 pm

ASTON VILLA TAKIMININ SAHİBİ OFSAYTI KAPATTIĞI İÇİN QW İLE AÇIK ŞEKİLDE 3 TANE OFSAYT GOLÜ ATMIŞTIR.RADARDAN RAKİBİN OYUNCUSU AÇIK VE NET ŞEKİLDE ÖNDE BULUNMASINA RAĞMEN HAKEM OFSAYTI ÇALMAMIŞTIR.BU KONUDA EĞER RAKİBİN SKORU TESCİL EDİLİRSE KESİNLİKLE LİGDEN ÇEKİLECEĞİMİ BELİRTİRİM.OYUNU HİLE HURDAYLA KAZANMAYA ÇALIŞANLAR EĞER LİGDE MÜCADELE ETMEYE DEVAM EDECEKLERSE LİGDEN ÇEKİLECEĞİMİ AÇIK VE NET ŞEKİLDE BELİRTİYORUM.
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: 5.Hafta Maç Sonuçları   5.Hafta Maç Sonuçları Icon_minitimePaz Mayıs 30, 2010 9:29 pm

1.SEZONDA MAÇLARIMI KAYBETME PAHASINA BİLE OLSA TAMAMLADIM VE RAKİPLERİMİ MAÇ SONUNDA TEBRİK ETTİM.ÇÜNKÜ RAKİPLERİM HAKKI OLAN GALİBİYETLER ALDILAR.FAKAT ASTON VILLA MAÇINDA AÇIKÇA OFSAYTTAN 3 GOL YEDİĞİMİ BELİRTMEK İSTERİM.LİGİN TADINI VE ADINI BOZMAYA YÖNELİK HİÇBİR HAREKETE MÜSADE ETMEYECEĞİNİZİ TEMENNİ EDERİM.
SemihWels

SemihWels

rep gücü : 328378

MesajKonu: Geri: 5.Hafta Maç Sonuçları   5.Hafta Maç Sonuçları Icon_minitimePaz Mayıs 30, 2010 10:31 pm

Aston Villa 7 - 2 Inter

mac sonucu macdan cikmiyaydinda görelimdi kac ofsayt oldu cikmasaydin hersey net olurdu
Eger kapatmis olsaydin diyer oynadim macdada kapali olurdu ama diyer oynadim macda saten ofsayt oldu

top adamin ayadan cikdi agana bakcam top adama geldi zaman diyil ok ögren bunlari

Kimseyi tehtitle kandiramazsin
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: 5.Hafta Maç Sonuçları   5.Hafta Maç Sonuçları Icon_minitimePaz Mayıs 30, 2010 10:35 pm

SemihWels demiş ki:
Aston Villa 7 - 2 Inter

mac sonucu macdan cikmiyaydinda görelimdi kac ofsayt oldu cikmasaydin hersey net olurdu
Eger kapatmis olsaydin diyer oynadim macdada kapali olurdu ama diyer oynadim macda saten ofsayt oldu

top adamin ayadan cikdi agana bakcam top adama geldi zaman diyil ok ögren bunlari

Kimseyi tehtitle kandiramazsin

Kimseyi tehdit ettiğim yok kararı Emirhan verecek.Bu ligde sen olacaksan ben yokum.Bu kadar net ve açık konuşuyorum.Hilekarlar eğerprim elde edecekse lige devam etmem bu kadar basit.
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: 5.Hafta Maç Sonuçları   5.Hafta Maç Sonuçları Icon_minitimePaz Mayıs 30, 2010 10:41 pm

Fifayı senden öğrenecek değilim arkadaş.Radardan çok iyi takip ettim.Top senin oyuncunun ayağından çıktığı anda mavili oyuncu apaçık ilerdeydi ve bekledim hakem ofsayt verir diye çalmadı.İlk pozisyonda göz yanılmasıdır dedim çıkmadım.Aynısı 2. pozisyonda da olunca kafamda soru işareti oluştu 3. golü de ofsayttan atınca oyundan çıktım.Geçtiğimiz sezon benim 22 maçın hiçbirinde itiraz etmediğimi ligdeki bütün oyuncular çok iyi biliyor.Eğer bu maça itiraz etmişsem çok iyi ve sağlam nedenim var.Burda 3 puan alacam diye ucuzlaşıp basitleşmem.Sözümün arkasındayım hilekarlar lige devam edecek olursa ben yokum.
SemihWels

SemihWels

MesajKonu: Geri: 5.Hafta Maç Sonuçları   5.Hafta Maç Sonuçları Icon_minitimePaz Mayıs 30, 2010 10:59 pm

BY bY seni tutun yok gülüm git Ofsayt kapali olsaydi diyer oynadim macdada kapali olurdu hic bi posisyonda ofsayt yokdu senin göz yanilman mac dan cikmiyaydin görürdük hic ofsayt olmusmu olmamismi Senin atan cikmiyaydin macdan
SemihWels

SemihWels

MesajKonu: Geri: 5.Hafta Maç Sonuçları   5.Hafta Maç Sonuçları Icon_minitimePaz Mayıs 30, 2010 11:08 pm

Goller 4 Agbonlahor 3 Jonhson
Emirhan
MASTERLİG ADMİN
 MASTERLİG ADMİN
Emirhan

rep gücü : 1884314

Kişi sayfası
aktiflik:
Seviye:
Deneyim:
MesajKonu: Geri: 5.Hafta Maç Sonuçları   5.Hafta Maç Sonuçları Icon_minitimePtsi Mayıs 31, 2010 5:51 pm

2 tarafda dinlendi.karşilikli anlaşmalar olmadiğindan dolayı bu mac gecersizdir.. aston villa nın resmi cekmesi lazımdır.. bu yüzden macın tekrar oynanmasına karar verilmiştir..
Emirhan
MASTERLİG ADMİN
 MASTERLİG ADMİN
Emirhan

Kişi sayfası
aktiflik:
Seviye:
Deneyim:
MesajKonu: Geri: 5.Hafta Maç Sonuçları   5.Hafta Maç Sonuçları Icon_minitimePtsi Mayıs 31, 2010 5:52 pm

macın tekrar yapılıp ss yapmalari şarttır...
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: 5.Hafta Maç Sonuçları   5.Hafta Maç Sonuçları Icon_minitimePtsi Mayıs 31, 2010 10:12 pm

LİVERPOOL 2-4 BARCELONA
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: 5.Hafta Maç Sonuçları   5.Hafta Maç Sonuçları Icon_minitimeSalı Haz. 01, 2010 1:13 pm

MAÇ 3 KEZ KOPTUĞU İÇİN GÖRÜNTÜ ALAMADIK AMA MAÇ TERTEMİZ TARTIŞMASIZ BİTTİ.RAKİBİMİ GALİBİYETİNDEN DOLAYI TEBRİK EDİYORUM.

ASTON VILLA:4 INTER MILAN:3
Emirhan
MASTERLİG ADMİN
 MASTERLİG ADMİN
Emirhan

Kişi sayfası
aktiflik:
Seviye:
Deneyim:
MesajKonu: Geri: 5.Hafta Maç Sonuçları   5.Hafta Maç Sonuçları Icon_minitimePerş. Haz. 03, 2010 9:13 pm

5.Hafta Maç Sonuçları Adszud

zuhahaha itinayla
sago44

sago44

rep gücü : 328401

MesajKonu: Geri: 5.Hafta Maç Sonuçları   5.Hafta Maç Sonuçları Icon_minitimePerş. Haz. 10, 2010 8:49 pm

arsenal 8 milan 1

5.Hafta Maç Sonuçları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 1.Hafta Maç Sonuçları
» 13.Hafta Maç Sonuçları:
» 15.Hafta Maç Sonuçları