Megalig
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Megalig

Megalig,Online Futbolun Rakipsiz Tek Adresi

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
H@R@MZ@D€ En Yakın Zamanda Aranızda Olucam... Benim Yokluğumda X_laxer ve Kral'Midas Sizlerle İlgilenicek

Similar topics

Schalke 04 Hazır Değil...

3 posters
YazarMesaj
KemaL1025

KemaL1025

rep gücü : 106192

Schalke 04 Hazır Değil... Empty
MesajKonu: Schalke 04 Hazır Değil...   Schalke 04 Hazır Değil... Icon_minitimeÇarş. Tem. 14, 2010 10:38 pm

Takımın Sahibi Olan KemaL1025 Lige Tam Olarak Hazır Değiliz.1-2 Transfer Daha Yapmak İstiyoruz Dedi.Mega Fast Cup 2 De Alınan 2.Ciliğin Yetmeyeceğini Söyledi...Bu Lig İçin Belki Başarılı Olabiliriz Ama İkinci Ligde Bu Kadroyla Bir Yere Varılacağını Zannetmiyorum Diyerek Yinede Elimizden Geleni Yapacağız...Ve Yeni Transferler İçin J.Baptista Ve André Santos Çok İyi Oyuncular Takıma Çok Yararları Olacağına İnanıyorum Diyerek Taraftarlara Umut Dağıttı...
DaNGeR005
MEGALİG ÜYE
MEGALİG ÜYE
DaNGeR005

rep gücü : 5177

MesajKonu: Geri: Schalke 04 Hazır Değil...   Schalke 04 Hazır Değil... Icon_minitimeÇarş. Tem. 14, 2010 10:55 pm

ibrahimoviç in bonservisi al kimse tutamaz Very Happy
Piranha
MEGALİG ADMİN
 MEGALİG ADMİN
Piranha

rep gücü : 5799

MesajKonu: Geri: Schalke 04 Hazır Değil...   Schalke 04 Hazır Değil... Icon_minitimePerş. Tem. 15, 2010 12:08 am

A.Santosun iyi olduğuna emin olabilirsin yararlı olacaktır. İbo ile bireysel değil de daha çok takım oyunu yaparsan başarılı olursun
http://Onur.Fb.58@hotmail.com

Schalke 04 Hazır Değil...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İtalyanın Futbolu Değil
» FC Schalke 04 Gelen-Giden Transferler
» A.MADRİD-SCHALKE 04