Megalig
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Megalig

Megalig,Online Futbolun Rakipsiz Tek Adresi

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
H@R@MZ@D€ En Yakın Zamanda Aranızda Olucam... Benim Yokluğumda X_laxer ve Kral'Midas Sizlerle İlgilenicek

Similar topics

'Bucaspor dengeleri bozacak!'

YazarMesaj
Pisiko
MEGALİG ÜYE
MEGALİG ÜYE
Pisiko

rep gücü : 1113216979

Kişi sayfası
aktiflik:
'Bucaspor dengeleri bozacak!' Imgleft10/10'Bucaspor dengeleri bozacak!' Emptybarbleue  (10/10)
Seviye:
'Bucaspor dengeleri bozacak!' Imgleft10/10'Bucaspor dengeleri bozacak!' Emptybarbleue  (10/10)
Deneyim:
'Bucaspor dengeleri bozacak!' Empty
MesajKonu: 'Bucaspor dengeleri bozacak!'   'Bucaspor dengeleri bozacak!' Icon_minitimePerş. Tem. 08, 2010 2:32 am

Süper Lig'in yeni takımı Bucaspor'un son transferlerinden Tomas iddialı konuştu.

'Bucaspor dengeleri bozacak!' Fft1mm1065200

Bu sezon ligde kalmanın çok önemli olduğunu belirten Hırvat oyuncu, “Bucaspor’un ligde dengeleri değiştireceğini düşünüyorum. Teknik direktörümüz Bülent Uygun bu başarıyı Sivasspor’da gösterdi. İnşallah burada da göstereceğiz. Türkiye Ligi’ni artık çok iyi biliyorum. Bucaspor olarak başarılı olacağımızdan hiç şüphem yok. Özellikle sahamızda oynayacağımız maçlarda rakiplerimize üstünlük sağlayacağız” dedi.

'Bucaspor dengeleri bozacak!'
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Dady Bucaspor'da