Megalig
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Megalig

Megalig,Online Futbolun Rakipsiz Tek Adresi

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
H@R@MZ@D€ En Yakın Zamanda Aranızda Olucam... Benim Yokluğumda X_laxer ve Kral'Midas Sizlerle İlgilenicek

Buca kalıcı!

2 posters
YazarMesaj
Pisiko
MEGALİG ÜYE
MEGALİG ÜYE
Pisiko

rep gücü : 1113216979

Kişi sayfası
aktiflik:
Buca kalıcı! Imgleft10/10Buca kalıcı! Emptybarbleue  (10/10)
Seviye:
Deneyim:
Buca kalıcı! Empty
MesajKonu: Buca kalıcı!   Buca kalıcı! Icon_minitimePerş. Tem. 08, 2010 1:15 am

Bucaspor'un çiçeği burnunda teknik direktörü Bülent Uygun'dan önemli mesajlar..

Buca kalıcı! Bulentuygun_takimli00
Bolu Gerede Greenpark otelde kamp yapan Bucaspor'un çiçeği burnunda teknik direktörü Bülent Uygun, Fotomaç muhabiri Hakan Coşkun'a önemli açıklamalar yaptı.

Röportaj esnasında sorulara tüm samimiyeti ile cevap veren tecrübeli teknik direktör neden Bucaspor'da olduğunu ve hedeflerini bir bir sıraladı. Teknik direktör Uygun " takımının Turkcell Süper Lig'inde olması, yeni bir camia olması, hedefleri ve hayalleri olan bir kulüp olmasının yanı sıra şerefli bir görevi bize teklif etmiş olmaları benim burada olmamı sağladı" dedi.

Kamp çalışmalarının erken başlamasını da değerlendiren Uygun, " Bize göre kamp periyodunun lige hazırlık devresinin 45 gün olduğu düşüncesindeyiz, dolayısı ile lige 45 gün önce başladık yani tam zamanında başladığımızı düşünüyorum. Takımımız yeni bir takım, Turkcell Süper Lig'inde tamamen yeni kurulacak olması nedeni ile bu takımın birbirine adapte olması, kaynaşması, takım kurgusunu oturtması başarıya gidecek süre içerisindeki futbol felsefesini oturtabilmek için zamanında, yerinde ve güzel bir ortamda olması gerekiyordu bu nedenlerden dolayı böyle bir kamp periyodunu kendimize uygun gördük" diye konuştu.

Transfer konusuna da değinen Uygun bu konuda ise şunları kaydetti;
"İspanya'dan Ossasuna takımının santrforu Dadi ile anlaştık bugün büyük ihtimalle burada olacak. Bu arada transferlerimiz devam ediyor. Takıma en az 2-3 takviye daha yapmak istiyoruz. Bu takviyelerle beraber takımı sahaya en güzel şekilde sunmak istiyoruz. İmkanlarımız her ne kadar kısıtlı da olsa, kısıtlı imkanlarla en iyisini aldığımıza inanıyorum ve en kısa zamanda takıma adapte olup bizi en iyi yerlere taşımasını umut ediyoruz. Şu zamana kadar yapmış olduğumuz transferlere bakarsak Leko Hırvatistan milli takımında 70'e yakın kez forma giymiş Monaco gibi Fransa'nın köklü kulübünde defalarca forma giymiş bir futbolcu. Standart Liege takımından gelen Molino yine aynı şekilde.. Kaleci Carlos Portekiz'de yine uzun yıllar oynamış bir oyuncu, Mendy Fransa Ligi’nde attığı gollerle herkesin takdirini kazanmış bir futbolcu.. Tomas'ın kariyerinde sekiz şampiyonluk var ve Fenerbahçe, Galatasaray gibi takımlarımızda oynayarak Türkiye'yi tanımış olması gibi etkenlerle bize büyük yarar sağlayacaktır diye düşünüyorum. Ayrıca ligimizin tecrübesini bilen Mehmet Polat, Musa ve İbrahim gibi futbolcularımız da var. Bunlar da bizim için bir avantaj diye düşünüyorum. Gelecek için çok ümitle baktığımız Sercan, Emrecan ve Erkan gibi yıldız olmaya aday futbolcularımız var. Bunların hepsini bir araya getirdiğimizde iyi bir ekip oluşturduğumuzu düşünüyorum".

Hakan Coşkun aracılığıyla taraftarlarına ve İzmir halkına da seslenen Uygun, "İzmir her şeyin en güzeline layık. Diğer İzmir takımları Karşıyaka, Altay ve Göztepe takımlarını da Süper Lig'de görmek istiyoruz. Bizi seven, destekleyen taraftarlarımıza Buca Arena Stadı’nda onların mutlu olacağı oyun anlayışını sahaya yansıtıp maçın sonucunda takımları ile gurur duyacak bir takım kurma derdindeyiz. Onların desteğinin ve sevgisinin bu yeni yapılanmada bize olan sevgilerinin çoğalmasını istiyoruz. Bunu yaptığımız zaman el ele beraberce her şeyin en güzelini başarmış olacağız" diyerek sözlerini noktaladı.
Piranha
MEGALİG ADMİN
 MEGALİG ADMİN
Piranha

rep gücü : 5799

Buca kalıcı! Empty
MesajKonu: Geri: Buca kalıcı!   Buca kalıcı! Icon_minitimePerş. Tem. 08, 2010 4:27 am

Seninle biraz zor Smile
http://Onur.Fb.58@hotmail.com

Buca kalıcı!
1 sayfadaki 1 sayfası