Megalig
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Megalig

Megalig,Online Futbolun Rakipsiz Tek Adresi

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
H@R@MZ@D€ En Yakın Zamanda Aranızda Olucam... Benim Yokluğumda X_laxer ve Kral'Midas Sizlerle İlgilenicek

ABD Yıldızsız Mı Gelecek?

2 posters
YazarMesaj
Pisiko
MEGALİG ÜYE
MEGALİG ÜYE
Pisiko

rep gücü : 1113216980

Kişi sayfası
aktiflik:
ABD Yıldızsız Mı Gelecek? Imgleft10/10ABD Yıldızsız Mı Gelecek? Emptybarbleue  (10/10)
Seviye:
ABD Yıldızsız Mı Gelecek? Imgleft10/10ABD Yıldızsız Mı Gelecek? Emptybarbleue  (10/10)
Deneyim:
ABD Yıldızsız Mı Gelecek? Empty
MesajKonu: ABD Yıldızsız Mı Gelecek?   ABD Yıldızsız Mı Gelecek? Icon_minitimePerş. Tem. 08, 2010 1:03 am

2008 Pekin Olimpiyatları’nda altın madalya kazanan Amerika Milli Takımı’nda forma giyen oyunculardan, 2010 FIBA Dünya Basketbol Şampiyonası’nda ülkesini temsil edecek olanların sayısı henüz belli değil.
Oyun kurucular Deron Williams ve Chris Paul şampiyonada yer alamazlarsa bu sayı sıfır olabilir. İki oyuncunun, mücadelelerini olumsuz etkileyen sakatlıkları olsa da 19-24 Temmuz arasında Las Vegas’ta düzenlenecek A.B.D. takım kampına katılmaları bekleniyor.
A.B.D Milli Takımı Menajeri Jerry Colangelo AOL Fanhouse’a verdiği röportajda Kobe Bryant, LeBron James, Dwyane Wade, Chris Bosh ve Dwight Howard’ın muhtemel yokluklarını değerlendirdi.
“Bu sezon öncesinde bir çok yıldız oyuncu, transfer çalışmaları nedeniyle Milli Takımda yer alamıyor” diyen Colangelo, “Sakatlıklar ve uzun süre boyunca çok ağır bir şekilde çalışmak da oyuncuların Türkiye’ye gitmesine engel olabiliyor. Benim bu durumdan bir şikayetim yok” dedi.
Bryant, Lakers’ın üst üste ikinci şampiyonluğu kazanmasına yardımcı olmak adına sezon boyunca sakat şekilde oynadı.
Üç yıl art arda NBA finallerinde bulunan bir diğerli Lakers’lı Lamar Odom ise Milli takım. formasını bir kez daha giymek için hevesli görünüyor.
Bu yılın başlarında A.B.D. Basketbol Milli Takım kadrosu için adı anılan Odom, 2004 Atina Olimpiyatları’nda ülkesi adına forma giymiş ve takımının bronz madalya kazanmasına yardımcı olmuştu.
2010 FIBA Dünya Basketbol Şampiyonası’nda oynayacağını belirten Odom, “Keskin ve hazır kalacağım ve bunun için biraz yardım alacağım. Şampiyonayı dört gözle bekliyorum. Seyahat etmek her zaman aldığım en iyi eğitim oldu. Basketbol oynamak, farklı yerler görmek ve aynı zamanda ülkemi temsil etmek için her zaman hazırım” diye konuştu.
Odom, A.B.D.’nin 2006 Dünya Basketbol Şampiyonası yarı finalinde 101-95 skorla sürpriz şekilde Yunanistan’a elendiği kadroda bulunmuyordu.
Amerikalılar iki yıl sonra 2008 Pekin Olimpiyatları’nda Yunanistan’ı mağlup etmeyi başardı. 2010 FIBA Dünya Basketbol Şampiyonası’nda B Grubu’nda Slovenya, Brezilya, Tunus, Hırvatistan ve İran ile karşılaşacak olan A.BD, ilk ve ikinci tur maçlarının tümünü İstanbul’da oynayacak.
Piranha
MEGALİG ADMİN
 MEGALİG ADMİN
Piranha

rep gücü : 5800

ABD Yıldızsız Mı Gelecek? Empty
MesajKonu: Geri: ABD Yıldızsız Mı Gelecek?   ABD Yıldızsız Mı Gelecek? Icon_minitimePerş. Tem. 08, 2010 1:40 am

Kötü bir haber aslında ama şampiyonlu şansımız olduğu için biraz daha sevinmeliyiz Smile
http://Onur.Fb.58@hotmail.com

ABD Yıldızsız Mı Gelecek?
1 sayfadaki 1 sayfası