Megalig
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Megalig

Megalig,Online Futbolun Rakipsiz Tek Adresi

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
H@R@MZ@D€ En Yakın Zamanda Aranızda Olucam... Benim Yokluğumda X_laxer ve Kral'Midas Sizlerle İlgilenicek

Similar topics

''Layık olmaya çalışacağım..''

YazarMesaj
    Pisiko
    MEGALİG ÜYE
    MEGALİG ÜYE
    Pisiko

rep gücü : 1113216979

Kişi sayfası
    aktiflik:
    ''Layık olmaya çalışacağım..'' Imgleft10/10''Layık olmaya çalışacağım..'' Emptybarbleue  (10/10)
    Seviye:
    ''Layık olmaya çalışacağım..'' Imgleft10/10''Layık olmaya çalışacağım..'' Emptybarbleue  (10/10)
    Deneyim:
    ''Layık olmaya çalışacağım..'' Empty
    MesajKonu: ''Layık olmaya çalışacağım..''   ''Layık olmaya çalışacağım..'' Icon_minitimeÇarş. Tem. 07, 2010 11:24 pm

Galatasaray'ın yeni transferi Serdar Özkan, "Herkes Galatasaray'da çok hırslı, Galatasaray ruhuna yakışacak bir Serdar Özkan görecek" derken, taraftara mesaj yolladı, Rijkaard ve Arda hakkında konuştu..

''Layık olmaya çalışacağım..'' SerdarOzkan_gs_yakin

Sarı-kırmızılı kulübün, ezeli rakibi Beşiktaş'tan renklerine kattığı genç futbolcu, Galatasaray Televizyonu'nda yayınlanan ''info@son aslan'' programına konuk oldu.

Serdar Özkan, ''Herkes Galatasaray'da çok hırslı, Galatasaray ruhuna yakışacak bir Serdar Özkan görecek. Orta sahanın her bölgesinde oynayabilirim, tabii hoca nerede görev verirse orada oynayacağım ama çok hırslı ve istekli olacağım'' dedi.

Serdar, sarı-kırmızılı taraftara gönderdiği mesajda ise ''Büyük bir camiadan, büyük bir camiaya geldim. Büyük bir taraftar grubunun karşısına çıkacağım. Beni kabullenmelerini istiyorum, çünkü sahada elimden gelenin en iyisini yapacağım. Koşabileceğimin en fazlasını koşup, değerlendirebileceğimin en fazlasını değerlendireceğim. Herkese layık olmaya çalışacağım'' ifadelerini kullandı.

Çok büyük heyecan yaşadığını ve değişik duygular içinde olduğunu anlatan Serdar, ''Ama burası da büyük bir camia olduğu için çok farklı bir ortamla karşılaşmadım. Burada arkadaşlarımın çoğunu milli takımlardan tanıyorum, o yüzden pek sıkıntı yaşamadım, çok sıcak bir ortamla karşılaştım'' diye konuştu.

Teknik direktör Frank Rijkaard hakkındaki görüşleri sorulan Serdar Özkan, ''Daha çok yeni başladığımız için çok fazla bir şey söyleyemiyorum ama tabii ki Rijkaard için yorum yapmaya gerek yok, dünyaca ünlü bir teknik direktör, onun öncesinde dünyaca ünlü bir futbolcuydu. Arkadaşlarımla konuştuğuma göre, çok insancıl ve cana yakın olduğunu söylüyorlar. Çalıştıkça göreceğim ve hissedeceğim'' ifadelerini kullandı.

Serdar, yeni takımının kaptanı Arda Turan ile ilgili görüşlerini de ''Ailemden birisi gibi, ağabeyimden bir farkı yok benim için. İnsanlar bunları başka yerlere çekiyorlar. Buna da pek anlam veremiyorum ama biz çocukluğumuzdan, en alt seviyedeki milli takım dönemlerimizden beri beraber oynuyoruz, aynı odada kalıyoruz, iyi de bir arkadaşlığımız var'' diye açıkladı.

''Layık olmaya çalışacağım..''
    1 sayfadaki 1 sayfası
     Similar topics
    -
    » 37 oyun, film olmaya hazırlanıyor...